Voorraad nieuw en occasions




























































































Fiat 500
La Prima 42 kWh - Panoramadak! - Lederen bekleding - Dodehoek - Stoelverwarming - Adaptive cruise
- 16" Lichtmetalen velgen
- Achteruitrijcamera
- airco automatisch
- Apple Carplay/Android Auto
- Apple Carplay / Android Auto voorbereiding
- Automatische airconditioning - 2 zones
- Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- Cruise Control
- Cruise control
- Cruise control adaptief met stop&go en stuurhulp
- Dab
- Dodehoek detector
Terug naar overzicht 5x bekeken
Specificaties
| Kenteken | NL P-231-NX |
|---|---|
| Carrosserie | Hatchback |
| Bouwjaar | 2022 |
| Kleur | Grijs metallic |
|---|---|
| Brandstof | Elektrisch |
| Energielabel | A |
| Transmissie | Automaat |
|---|---|
| Bekleding | Leder |
| Aantal deuren | 3 |
| Acceleratie | 9 s |
|---|---|
| Afmetingen in cm (L B H) | 363 X 168 X 153 |
| BTW/Marge regeling | BTW is niet aftrekbaar |
| Datum deel 1a | 29-04-2022 |
|---|---|
| Gewicht | 1265 Kg |
| Koppel | 220 Nm |
| Vermogen | 118 pk (87 kw) |
|---|
Elektrische specificaties
| Actieradius tot | 321 km |
|---|---|
| Accucapaciteit | 42 kWh |
| Laadvermogen | 11 kW |
| Snellaadvermogen | 85 kW |
| Opladen AC (20-80%) | 3u 49m |
| Snelladen DC (20-80%) | 23 min |
| Gemiddeld verbruik | 14 kWh/100 km |
Omschrijving
Opties
| 16" Lichtmetalen velgen |
| Achteruitrijcamera |
| airco automatisch |
| Apple Carplay / Android Auto voorbereiding |
| Apple Carplay/Android Auto |
| Automatische airconditioning - 2 zones |
| Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar |
| Cruise Control |
| Cruise control adaptief met stop&go en stuurhulp |
| Dab |
| Dodehoek detector |
| Draadloze telefoonlader |
| File assistent |
| full-LED koplampen |
| Keyless entry |
| Keyless start |
| Kunstlederen bekleding |
| LED koplampen |
| Lichtmetalen velgen 17" |
| Metaalkleur |
| Mineral Grey |
| Navigatiesysteem full map |
| Panoramadak |
| Parkeersensor achter |
| Parkeersensor voor |
| Rijstrooksensor met correctie |
| Uconnect navigatie met 7" touchscreen/Bluetooth®/Uconnect Live/DAB+ |
| Volledig digitaal instrumentenpaneel |
| Voorstoelen verwarmd |
| 7" TFT Instrumentenpaneel in kleur |
| Achterbank in delen neerklapbaar |
| Achterbank in gelijke delen neerklapbaar |
| Airbag bestuurder |
| Airbag passagier |
| Airbag(s) hoofd voor |
| Airbag(s) side voor |
| Alarm klasse 1(startblokkering) |
| Anti Blokkeer Systeem |
| Anti doorSlip Regeling |
| Armsteun voor |
| Audio installatie premium |
| Automatisch dimmende binnenspiegel |
| Bandenspanningscontrolesysteem |
| Bestuurdersstoel 6-voudig verstelbaar |
| Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar |
| Binnenspiegel automatisch dimmend |
| Bluetooth |
| Boordcomputer |
| Brake Assist System |
| Buitenspiegels elektrisch verstelbaar |
| Buitenspiegels in carrosseriekleur |
| Buitenspiegels verwarmbaar |
| Bumpers in carrosseriekleur |
| Chroom delen exterieur |
| Connected services |
| Dimlichten automatisch |
| Draadloos opladen smartphone |
| Driver Attention Assist (vermoeidheid detectie) |
| Elektrisch verstelbare en verwarmbare buitenspiegels |
| Elektrische ramen voor |
| Elektronisch Stabiliteits Programma |
| Elektronische remkrachtverdeling |
| Grootlichtassistent |
| Kleur wit |
| LED achterlichten |
| LED dagrijverlichting |
| Middenarmsteun vóór |
| MOPAR connect |
| Multimedia-voorbereiding |
| Oplaadmogelijkheid |
| Pack Winter |
| Parkeersensoren achter |
| Regensensor |
| stuur leder |
| stuur multifunctioneel |
| Stuur verstelbaar |
| Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk |
| Verkeersbord detectie |
| Vermoeidheids herkenning |



