Voorraad nieuw en occasions


























































































Renault Megane E-Tech
EV40 Boost Charge Equilibre / SOH 99,86 / Dealer onderhouden / All season banden / CCS snelladen / Achteruitrijcamera / Navigatie via Apple Carplay of Android Auto / Cruise control / Draadloze telefoon lader /
- 18” lichtmetalen wielen ‘Oston’
- achteruitrijcamera
- Navigatie via Apple Carplay/Android Auto
- standaardlak Blanc Glacier
Terug naar overzicht 84x bekeken
Specificaties
| Kenteken | NL KHP-01-N |
|---|---|
| Carrosserie | Hatchback |
| Bouwjaar | 2022 |
| Kleur | ICE WHITE BC (OV369) |
|---|---|
| Brandstof | Elektrisch |
| Energielabel | A |
| Transmissie | Automaat |
|---|---|
| Bekleding | Stof |
| Aantal deuren | 5 |
| Acceleratie | 10 s |
|---|---|
| BTW/Marge regeling | BTW is aftrekbaar |
| Datum deel 1a | 29-11-2022 |
| Gewicht | 1516 Kg |
|---|---|
| Koppel | 250 Nm |
| Max trekgewicht | 500 Kg |
| Onderhoudsboekjes | Dealer onderhouden |
|---|---|
| Vermogen | 130 pk (96 kw) |
Elektrische specificaties
| Actieradius tot | 300 km |
|---|---|
| Accucapaciteit | 40 kWh |
| Laadvermogen | 22 kW |
| Snellaadvermogen | 85 kW |
| Opladen AC (20-80%) | 2u 10m |
| Gemiddeld verbruik | 15 kWh/100 km |
Omschrijving
Opties
| 18” lichtmetalen wielen ‘Oston’ |
| achteruitrijcamera |
| Navigatie via Apple Carplay/Android Auto |
| standaardlak Blanc Glacier |
| achterbank in delen neerklapbaar |
| alarm klasse 1(startblokkering) |
| All season banden |
| Anti Blokkeer Systeem |
| Anti doorSlip Regeling |
| Apple Carplay/Android Auto |
| Autonomous Emergency Braking |
| bandenspanningscontrolesysteem |
| bestuurdersairbag |
| bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar |
| Bluetooth telefoonvoorbereiding |
| bots waarschuwing systeem |
| Brake Assist System |
| buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar |
| buitenspiegels in carrosseriekleur |
| centrale airbag voor |
| connected services |
| cruise control |
| DAB ontvanger |
| dakspoiler |
| dimlichten automatisch |
| elektrische ramen achter |
| elektrische ramen voor |
| Elektronisch Stabiliteits Programma |
| elektronische remkrachtverdeling |
| full-LED koplampen |
| geluidsimulator |
| hill hold functie |
| hoofd airbag(s) achter |
| hoofd airbag(s) voor |
| keyless entry |
| keyless start |
| kruisend verkeer detectie |
| Laadkabel voor onderweg |
| LED achterlichten |
| LED dagrijverlichting |
| lederen stuurwiel |
| multimedia scherm klein |
| multimedia-voorbereiding |
| Onderhoudsboekje (fysiek) |
| oplaadmogelijkheid |
| parkeersensor achter |
| passagiersairbag |
| radio |
| rijstrooksensor met correctie |
| schakelmogelijkheid aan stuurwiel |
| stuur verstelbaar |
| stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk |
| stuurwiel multifunctioneel |
| verkeersbord detectie |
| vermoeidheids herkenning |
| volledig digitaal instrumentenpaneel |
| Volledige dealeronderhoudshistorie beschikbaar |
| zij airbag(s) achter |
| zij airbag(s) voor |


