Voorraad nieuw en occasions


































Renault ZOE
R135 Intens 52 kWh KOOPACCU INCL 6.920km!!
- Apple Carplay/Android Auto
- EASY LINK multimedia- en navigatiesysteem met 7" touchscreen
- Gris Highland
- lichtmetalen velgen 16"
- stof/kunstlederen bekleding
- warmtepomp
Terug naar overzicht 267x bekeken
Specificaties
| Kenteken | NL S-089-RB |
|---|---|
| Carrosserie | Hatchback |
| Bouwjaar | 2022 |
| Kleur | Grijs |
|---|---|
| Brandstof | Elektrisch |
| Energielabel | A |
| Transmissie | Automaat |
|---|---|
| Bekleding | Stof |
| Aantal deuren | 5 |
| Acceleratie | 9,5 s |
|---|---|
| BTW/Marge regeling | BTW is aftrekbaar |
| Datum deel 1a | 10-01-2022 |
| Gewicht | 1477 Kg |
|---|---|
| Koppel | 245 Nm |
| Vermogen | 136 pk (100 kw) |
Elektrische specificaties
| Actieradius tot | 385 km |
|---|---|
| Accucapaciteit | 52 kWh |
| Laadvermogen | 22 kW |
| Snellaadvermogen | 50 kW |
| Gemiddeld verbruik | 17 kWh/100 km |
Omschrijving
Opties
| Apple Carplay/Android Auto |
| EASY LINK multimedia- en navigatiesysteem met 7" touchscreen |
| Gris Highland |
| lichtmetalen velgen 16" |
| stof/kunstlederen bekleding |
| warmtepomp |
| achterbank in delen neerklapbaar |
| Achteruitrijcamera |
| Active Emergency Braking System |
| alarm klasse 1(startblokkering) |
| Anti Blokkeer Systeem |
| Anti doorSlip Regeling |
| bandenspanningscontrolesysteem |
| bestuurdersairbag |
| binnenspiegel automatisch dimmend |
| Bluetooth telefoonvoorbereiding |
| Brake Assist System |
| buitenspiegels elektrisch inklapbaar |
| buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar |
| buitenspiegels in carrosseriekleur |
| connected services |
| cruise control |
| DAB ontvanger |
| dakspoiler |
| dimlichten automatisch |
| dodehoek detectie |
| Draadloze oplader voor smartphone |
| EASY LINK multimediasysteen met 7" touchscreen zonder navigatie |
| electronic climate controle |
| elektrische ramen achter |
| elektrische ramen voor |
| Elektronisch Stabiliteits Programma |
| elektronische remkrachtverdeling |
| extra getint glas |
| geluidsimulator |
| grootlichtassistent |
| hill hold functie |
| interieur voorverwarmingsinstallatie |
| keyless entry |
| keyless start |
| LED achterlichten |
| LED dagrijverlichting |
| LED koplampen |
| LED mistlampen met bochtenverlichting |
| multimedia scherm klein |
| multimedia-voorbereiding |
| oplaadmogelijkheid |
| parkeersensor achter |
| parkeersensor voor |
| passagiersairbag |
| regensensor |
| rijstrooksensor met correctie |
| stuur verstelbaar |
| stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk |
| stuurwiel multifunctioneel |
| verkeersbord detectie |
| volledig digitaal instrumentenpaneel |
| WiFi voorbereiding |
| zij airbag(s) voor |


