Voorraad nieuw en occasions






















































Renault ZOE
R110 Life 52 kWh (ex Accu) Huuraccu v.a. 74,- pm.
- achteropkomend verkeer waarschuwing
- airco (automatisch)
- Apple Carplay/Android Auto
- cruise control
- LED koplampen
- warmtepomp
Terug naar overzicht 18x bekeken
Specificaties
| Kenteken | NL T-412-KJ |
|---|---|
| Carrosserie | Hatchback |
| Bouwjaar | 2020 |
| Kleur | ICE WHITE BC (OV369) |
|---|---|
| Brandstof | Elektrisch |
| Energielabel | A |
| Transmissie | Automaat |
|---|---|
| Bekleding | Stof |
| Aantal deuren | 5 |
| Acceleratie | 11,4 s |
|---|---|
| BTW/Marge regeling | BTW is niet aftrekbaar |
| Datum deel 1a | 26-10-2020 |
| Gewicht | 1477 Kg |
|---|---|
| Koppel | 220 Nm |
| Onderhoudsboekjes | Dealer onderhouden |
| Vermogen | 108 pk (80 kw) |
|---|
Elektrische specificaties
| Actieradius tot | 395 km |
|---|---|
| Accucapaciteit | 52 kWh |
| Laadvermogen | 22 kW |
| Snellaadvermogen | 50 kW |
| Opladen AC (20-80%) | 3u |
| Gemiddeld verbruik | 17 kWh/100 km |
Omschrijving
Opties
| achteropkomend verkeer waarschuwing |
| airco (automatisch) |
| Apple Carplay/Android Auto |
| cruise control |
| LED koplampen |
| warmtepomp |
| achterbank neerklapbaar |
| alarm klasse 1(startblokkering) |
| Anti Blokkeer Systeem |
| Anti doorSlip Regeling |
| audio installatie |
| bandenspanningscontrolesysteem |
| bestuurdersairbag |
| Bluetooth telefoonvoorbereiding |
| Brake Assist System |
| buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar |
| centrale deurvergrendeling met afstandsbediening |
| DAB ontvanger |
| dimlichten automatisch |
| elektrische ramen voor |
| Elektronisch Stabiliteits Programma |
| elektronische remkrachtverdeling |
| hill hold functie |
| Instructieboekjes aanwezig |
| interieur voorverwarmingsinstallatie |
| keyless entry |
| keyless start |
| leaseconstructie accupakket |
| LED achterlichten |
| LED dagrijverlichting |
| mp3-speler |
| multimedia-voorbereiding |
| Onderhoudsboekje (fysiek) |
| oplaadmogelijkheid |
| passagiersairbag |
| regensensor |
| Rookvrij |
| spraakbediening |
| Stoelverwarming |
| stuur verstelbaar |
| stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk |
| stuurwiel multifunctioneel |
| volledig digitaal instrumentenpaneel |
| Volledige dealeronderhoudshistorie beschikbaar |
| WiFi voorbereiding |
| zij airbag(s) voor |



