Voorraad nieuw en occasions
















































































































Renault Scénic
E-Tech EV87 long range techno - Pack Advanced Driving Assist & Augmented Vision - Demo -
- Achteruitrijcamera
- Apple Carplay/Android Auto
- camerabeeld in binnenspiegel
- camerabeeld in binnenspiegel
- Connected services
- Cruise control adaptief met stop&go en stuurhulp
- Cruise control adaptief met stop&go en stuurhulp
- Dab
- dodehoekdetectie met correctie
- dodehoekdetectie met correctie
- Draadloze telefoonlader
- electronic climate control
Terug naar overzicht 68x bekeken
Specificaties
| Kenteken | NL JPS-98-J |
|---|---|
| Carrosserie | SUV |
| Bouwjaar | 2025 |
| Kleur | Zwart metallic |
|---|---|
| Brandstof | Elektrisch |
| Energielabel | A |
| Transmissie | Automaat |
|---|---|
| Bekleding | Stof |
| Aantal deuren | 5 |
| Acceleratie | 7,9 s |
|---|---|
| Afmetingen in cm (L B H) | 447 X 186 X 157 |
| BTW/Marge regeling | BTW is aftrekbaar |
| Datum deel 1a | 11-12-2025 |
|---|---|
| Gewicht | 1817 Kg |
| Koppel | 300 Nm |
| Max trekgewicht | 1100 Kg |
|---|---|
| Onderhoudsboekjes | Aanwezig |
| Vermogen | 217 pk (160 kw) |
Elektrische specificaties
| Actieradius tot | 625 km |
|---|---|
| Accucapaciteit | 87 kWh |
| Laadvermogen | 11 kW |
| Snellaadvermogen | 150 kW |
| Opladen AC (20-80%) | 7u 54m |
| Snelladen DC (20-80%) | 27 min |
| Gemiddeld verbruik | 15 kWh/100 km |
Omschrijving
Opties
| Achteruitrijcamera |
| Apple Carplay/Android Auto |
| camerabeeld in binnenspiegel |
| Connected services |
| Cruise control adaptief met stop&go en stuurhulp |
| Dab |
| dodehoekdetectie met correctie |
| Draadloze telefoonlader |
| electronic climate control |
| full-LED koplampen |
| LED achterlichten |
| Lichtmetalen velgen 19" |
| Navigatiesysteem |
| Oplaadmogelijkheid |
| Pack advanced driving assist & augmented vision |
| Parkeer assistent |
| Parkeersensor achter |
| Parkeersensor voor |
| Rondomzicht camera |
| stuur verwarmd |
| Uitparkeer waarschuwing |
| uitstap waarschuwing |
| Vermoeidheids herkenning |
| Volledig digitaal instrumentenpaneel |
| Voorstoelen verwarmd |
| warmtepomp |
| Achterbank in delen neerklapbaar |
| Airbag bestuurder |
| Airbag passagier |
| Airbag(s) hoofd achter |
| Airbag(s) hoofd voor |
| Airbag(s) side achter |
| Airbag(s) side voor |
| Alarm klasse 1(startblokkering) |
| Anti Blokkeer Systeem |
| Anti doorSlip Regeling |
| Armsteun achter |
| Armsteun voor |
| Audio installatie |
| automatische snelheidsbegrenzing ISA |
| Autonomous Emergency Braking |
| Bandenspanningscontrolesysteem |
| Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar |
| Binnenspiegel automatisch dimmend |
| bots waarschuwing systeem |
| Buitenspiegels elektrisch inklapbaar |
| Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar |
| buitenspiegels in andere kleur |
| Buitenspiegels met verlichting |
| centrale airbag voor |
| Chroom delen exterieur |
| Cruise control adaptief |
| Dakrails |
| Dimlichten automatisch |
| Elektrisch bedienbare achterklep |
| Elektrische ramen achter |
| Elektrische ramen voor |
| Elektronisch Stabiliteits Programma |
| Elektronische remkrachtverdeling |
| extra getint glas achter |
| geluidsimulator |
| Grootlichtassistent |
| hemelbekleding donker |
| Hill hold functie |
| Keyless entry |
| Keyless start |
| Koplampen adaptief |
| Kruisend verkeer detectie |
| kunstlederen/stof bekleding |
| LED dagrijverlichting |
| LED mistlampen |
| Metaalkleur |
| multimedia scherm middel |
| Multimedia-voorbereiding |
| Regensensor |
| Rijstrooksensor met correctie |
| sfeerverlichting |
| Spraakbediening |
| stuur kunstleder |
| Stuur verstelbaar |
| Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk |
| Vehicle-to-load |
| Verkeersbord detectie |



