Voorraad nieuw en occasions














































































































































Renault Scénic
E-Tech EV87 long range esprit Alpine / Pack advanced driving assist & augmented vision / Pack light & Sound / All Weather banden / Garantie 60mnd - 100.000km.
- 9" OpenR Link multimedia en navigatiesysteem met Google integratie
- 20" lichtmetalen wielen 'Speedway'
- All Season banden
- Apple Carplay/Android Auto
- electronic climate controle
- elektrisch verwarmbare voorstoelen
- kunstlederen interieurdelen
- pack advanced driving assist & augmented vision
- Pack Light & sound
- Solarbay elektrochromatisch panoramisch dak
- stof/kunstlederen bekleding
- Two-tone Blanc Nacré / Noir Etoilé
Terug naar overzicht 104x bekeken
Specificaties
| Kenteken | NL JTV-68-L |
|---|---|
| Carrosserie | SUV |
| Bouwjaar | 2026 |
| Kleur | WHITE QNC+BLACK GNE (BIXUI) |
|---|---|
| Brandstof | Elektrisch |
| Energielabel | A |
| Transmissie | Automaat |
|---|---|
| Bekleding | Stof |
| Aantal deuren | 5 |
| Acceleratie | 7,9 s |
|---|---|
| BTW/Marge regeling | BTW is aftrekbaar |
| Datum deel 1a | 15-01-2026 |
| Gewicht | 1817 Kg |
|---|---|
| Koppel | 300 Nm |
| Max trekgewicht | 1100 Kg |
| Vermogen | 217 pk (160 kw) |
|---|
Elektrische specificaties
| Actieradius tot | 625 km |
|---|---|
| Accucapaciteit | 87 kWh |
| Laadvermogen | 22 kW |
| Snellaadvermogen | 150 kW |
| Opladen AC (20-80%) | 5u |
| Gemiddeld verbruik | 15 kWh/100 km |
Omschrijving
Opties
| 20" lichtmetalen wielen 'Speedway' |
| 9" OpenR Link multimedia en navigatiesysteem met Google integratie |
| All Season banden |
| Apple Carplay/Android Auto |
| electronic climate controle |
| elektrisch verwarmbare voorstoelen |
| kunstlederen interieurdelen |
| pack advanced driving assist & augmented vision |
| Pack Light & sound |
| Solarbay elektrochromatisch panoramisch dak |
| stof/kunstlederen bekleding |
| Two-tone Blanc Nacré / Noir Etoilé |
| warmtepomp |
| 6-voudig verstelbare bestuurdersstoel |
| achterbank in delen neerklapbaar |
| achteruitrijcamera |
| alarm klasse 1(startblokkering) |
| Anti Blokkeer Systeem |
| Anti doorSlip Regeling |
| armsteun achter |
| armsteun voor |
| around view camera |
| audio installatie premium |
| automatische snelheids begrenzing |
| Autonomous Emergency Braking |
| bandenspanningscontrolesysteem |
| bestuurdersairbag |
| bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar |
| bestuurdersstoel met elektrisch verstelbare lendensteun |
| binnenspiegel automatisch dimmend |
| blind spot warning met lane departure prevention |
| bots waarschuwing systeem |
| buitenspiegels elektrisch inklapbaar |
| buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar |
| buitenspiegels in andere kleur |
| buitenspiegels met verlichting |
| centrale airbag voor |
| connected services |
| cruise control adaptief met Stop&Go en stuurhulp |
| DAB ontvanger |
| dakrails |
| dimlichten automatisch |
| draadloze telefoonlader |
| elektrisch bedienbare achterklep |
| elektrisch verstelbare passagiersstoel |
| elektrisch verwarmbaar stuurwiel |
| elektrische ramen achter |
| elektrische ramen voor |
| Elektronisch Stabiliteits Programma |
| elektronische remkrachtverdeling |
| extra getint glas |
| full easy park assist |
| full-LED koplampen |
| Geldige APK |
| geluidsimulator |
| grootlichtassistent |
| hemelbekleding donker |
| hill hold functie |
| hoofd airbag(s) achter |
| hoofd airbag(s) voor |
| keyless entry |
| keyless start |
| koplampen adaptief |
| kruisend verkeer detectie |
| LED achterlichten |
| LED dagrijverlichting |
| LED mistlampen |
| multimedia scherm middel |
| multimedia-voorbereiding |
| occupant safety exit |
| oplaadmogelijkheid |
| parkeersensor achter |
| Parkeersensoren voor- en achter en flank protection |
| passagiersairbag |
| rear cross traffic alert met rear active emergency braking |
| regensensor |
| rijstrooksensor met correctie |
| sfeerverlichting |
| smart rear view mirror |
| stuur kunstleder |
| stuur verstelbaar |
| stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk |
| Vehicle-to-load |
| verkeersbord detectie |
| vermoeidheids herkenning |
| volledig digitaal instrumentenpaneel |
| zij airbag(s) achter |
| zij airbag(s) voor |



