Voorraad nieuw en occasions










































































Renault Megane E-Tech
EV60 Optimum Charge Iconic
- 20” lichtmetalen wielen ‘Enos’
- Apple Carplay/Android Auto
- Autonomous Emergency Braking
- cruise control adaptief met Stop&Go en stuurhulp
- dodehoekdetectie met correctie
- dodehoekdetectie met correctie
- dodehoekdetectie met correctie
- Elektrisch verwarmbare voorstoelen
- Elektronisch geregelde airconditioning met 2 klimaatzones
- full-LED koplampen
- kunstlederen interieurdelen
- lederen bekleding
Terug naar overzicht 248x bekeken
Specificaties
| Kenteken | NL GLX-64-Z |
|---|---|
| Carrosserie | Hatchback |
| Bouwjaar | 2025 |
| Kleur | Two-tone gris rafale / noir et |
|---|---|
| Brandstof | Elektrisch |
| Energielabel | A |
| Transmissie | Automaat |
|---|---|
| Bekleding | Leder |
| Aantal deuren | 5 |
| Acceleratie | 7,4 s |
|---|---|
| BTW/Marge regeling | BTW is aftrekbaar |
| Datum deel 1a | 06-06-2025 |
| Gewicht | 1611 Kg |
|---|---|
| Koppel | 300 Nm |
| Max trekgewicht | 900 Kg |
| Onderhoudsboekjes | Dealer onderhouden |
|---|---|
| Vermogen | 217 pk (160 kw) |
Elektrische specificaties
| Actieradius tot | 450 km |
|---|---|
| Accucapaciteit | 60 kWh |
| Laadvermogen | 22 kW |
| Snellaadvermogen | 130 kW |
| Opladen AC (20-80%) | 3u 10m |
| Gemiddeld verbruik | 16 kWh/100 km |
Omschrijving
Opties
| 20” lichtmetalen wielen ‘Enos’ |
| Apple Carplay/Android Auto |
| Autonomous Emergency Braking |
| cruise control adaptief met Stop&Go en stuurhulp |
| dodehoekdetectie met correctie |
| Elektrisch verwarmbare voorstoelen |
| Elektronisch geregelde airconditioning met 2 klimaatzones |
| full-LED koplampen |
| kunstlederen interieurdelen |
| lederen bekleding |
| navigatiesysteem |
| rijstrooksensor met correctie |
| two-tone (metaal) kleur |
| Warmtepomp |
| 2 USB aansluitingen voor en achter |
| achterbank in delen neerklapbaar |
| achteruitrij assistent |
| achteruitrijcamera |
| alarm klasse 1(startblokkering) |
| Anti Blokkeer Systeem |
| Anti doorSlip Regeling |
| automatische snelheids begrenzing |
| bandenspanningscontrolesysteem |
| bestuurdersairbag |
| bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar |
| Bestuurdersstoel met elektrisch verstelbare lendensteun |
| binnenspiegel automatisch dimmend |
| Bluetooth telefoonvoorbereiding |
| bots waarschuwing systeem |
| Brake Assist System |
| buitenspiegels elektrisch inklapbaar |
| buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar |
| buitenspiegels in andere kleur |
| buitenspiegels met verlichting |
| camerabeeld in binnenspiegel |
| centrale airbag voor |
| chroom delen exterieur |
| connected services |
| DAB ontvanger |
| dakspoiler |
| dimlichten automatisch |
| draadloze telefoonlader |
| elektrisch inklapbare buitenspiegels met geheugenfunctie |
| elektrisch verstelbare bestuurdersstoel |
| elektrisch verstelbare passagiersstoel |
| elektrisch verwarmbaar stuurwiel |
| elektrische ramen achter |
| elektrische ramen voor |
| Elektronisch Stabiliteits Programma |
| elektronische remkrachtverdeling |
| extra getint glas |
| geluidsimulator |
| grootlichtassistent |
| Harman Kardon Premium Audio |
| hemelbekleding donker |
| hill hold functie |
| Hoge middenconsole met verstelbare armsteum, afsluitbaar opbergvak en bekerhouder |
| hoofd airbag(s) achter |
| hoofd airbag(s) voor |
| houtafwerking interieur |
| In hoogte verstelbare passagiersstoel |
| Instructieboekjes aanwezig |
| interieur voorverwarmingsinstallatie |
| keyless entry |
| keyless start |
| koplampen adaptief |
| kruisend verkeer detectie |
| LED achterlichten |
| LED dagrijverlichting |
| LED mistlampen |
| mistlampen voor adaptief |
| multimedia scherm middel |
| oplaadmogelijkheid |
| Pack Advanced Drive Assist |
| Pack Augmented Vision |
| Pack Augmented Vision & Advanced Driving Assist |
| parkeer assistent |
| parkeersensor achter |
| Parkeersensoren voor- en achter en flank protection |
| passagiersairbag |
| Regen- en lichtsensor |
| rondomzicht camera |
| Rookvrij |
| schakelmogelijkheid aan stuurwiel |
| sfeerverlichting |
| spraakbediening |
| stuur verstelbaar |
| stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk |
| Stuurwiel bekleed met leder |
| stuurwiel multifunctioneel |
| Traffic Sign Recognition met snelheidswaarschuwing |
| uitstap waarschuwing |
| vermoeidheids herkenning |
| volledig digitaal instrumentenpaneel |
| Volledige dealeronderhoudshistorie beschikbaar |
| voorstoel(en) met massagefunctie |
| zij airbag(s) achter |
| zij airbag(s) voor |




