Voorraad nieuw en occasions




















































































Renault Kangoo
E-Tech Extra L2 44 kWh / DEMO / BETIMMERING / CAMERA / NAVI / BLINDSPOT / STUURVERWARMING / STOELVERWARMING / VOORRUITVERWARMING / LED
- Bedrijfswagen
- 22 kW lader
- Achteruitrijcamera
- airco (automatisch)
- alarm klasse 1(startblokkering)
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Apple Carplay/Android Auto
- armsteun voor
- Autonomous Emergency Braking
- bestuurdersairbag
- Blind Spot Warning
- Bluetooth telefoonvoorbereiding
Terug naar overzicht 23x bekeken
Specificaties
| Kenteken | NL V-53-LVX |
|---|---|
| Carrosserie | Gesloten bestelwagen |
| Bouwjaar | 2025 |
| Kleur | Noir Etoile GNE |
|---|---|
| Brandstof | Elektrisch |
| Energielabel | Onbekend |
| Transmissie | Automaat |
|---|---|
| Bekleding | Stof |
| Aantal deuren | 5 |
| Acceleratie | 11,6 s |
|---|---|
| BTW/Marge regeling | BTW is aftrekbaar |
| Datum deel 1a | 30-06-2025 |
| Gewicht | 1739 Kg |
|---|---|
| Koppel | 245 Nm |
| Max trekgewicht | 1500 Kg |
| Vermogen | 122 pk (90 kw) |
|---|
Elektrische specificaties
| Actieradius tot | 268 km |
|---|---|
| Accucapaciteit | 44 kWh |
| Laadvermogen | 11 kW |
| Snellaadvermogen | 80 kW |
| Gemiddeld verbruik | 20 kWh/100 km |
Omschrijving
Opties
| 22 kW lader |
| Achteruitrijcamera |
| airco (automatisch) |
| alarm klasse 1(startblokkering) |
| Anti Blokkeer Systeem |
| Anti doorSlip Regeling |
| Apple Carplay/Android Auto |
| armsteun voor |
| Autonomous Emergency Braking |
| bestuurdersairbag |
| Blind Spot Warning |
| Bluetooth telefoonvoorbereiding |
| buitenspiegels elektrisch inklapbaar |
| buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar |
| camerabeeld in binnenspiegel |
| chroom delen interieur |
| cruise control adaptief |
| DAB ontvanger |
| Draadloze oplader voor smartphone |
| EASY LINK navigatiesysteem met kaart Europa en live verkeersinformatie |
| Elektrisch verwarmbare voorstoelen |
| elektrische ramen voor |
| houten laadvloer en zijwandbekleding in de laadruimte |
| houten zijwandbekleding |
| keyless entry/start |
| laadvloerbescherming van hout |
| LED dagrijverlichting |
| LED koplampen |
| lederen stuurwiel |
| multimedia scherm klein |
| multimedia-voorbereiding |
| noir etoile |
| Parkeersensoren voor- en achter en flank protection |
| passagiersairbag |
| regensensor |
| rijstrooksensor met correctie |
| Stoel bestuurder met verstelbare lendesteun |
| Stoel passagier in hoogte verstelbaar |
| Verwarmbaar stuurwiel |
| verwarmde voorruit |
| volledig digitaal instrumentenpaneel |
| warmtewerend glas |
| zijschuifdeur rechts |
| bandenspanningscontrolesysteem |
| connected services |
| dimlichten automatisch |
| Elektronisch Stabiliteits Programma |
| grootlichtassistent |
| hoofd airbag(s) voor |
| mistlampen voor adaptief |
| oplaadmogelijkheid |
| tussenschot volledig |
| verkeersbord detectie |
| vermoeidheids herkenning |
| zij airbag(s) voor |



