Voorraad nieuw en occasions






































Renault Kangoo
E-Tech Extra L1 44 kWh 120PK
- Bedrijfswagen
- airco (automatisch)
- cruise control adaptief
- in hoogte verstelbare bestuurdersstoel met lendensteun
- in hoogte verstelbare passagiersstoel
- LED koplampen
- Noir Etoilé
- parkeersensoren aan de vóór-, achterzijde en zijkant
- verwarmbare voorstoelen
- zijschuifdeur rechts
Terug naar overzicht 27x bekeken
Specificaties
| Kenteken | NL V-13-PJJ |
|---|---|
| Carrosserie | Gesloten bestelwagen |
| Bouwjaar | 2026 |
| Kleur | BLACK (TEGNE) |
|---|---|
| Brandstof | Elektrisch |
| Energielabel | Onbekend |
| Transmissie | Automaat |
|---|---|
| Bekleding | Stof |
| Aantal deuren | 5 |
| Acceleratie | 11,6 s |
|---|---|
| BTW/Marge regeling | BTW is aftrekbaar |
| Datum deel 1a | 28-04-2026 |
| Gewicht | 1615 Kg |
|---|---|
| Koppel | 245 Nm |
| Max trekgewicht | 1500 Kg |
| Onderhoudsboekjes | Dealer onderhouden |
|---|---|
| Vermogen | 122 pk (90 kw) |
Elektrische specificaties
| Actieradius tot | 283 km |
|---|---|
| Accucapaciteit | 44 kWh |
| Laadvermogen | 11 kW |
| Snellaadvermogen | 80 kW |
| Gemiddeld verbruik | 19 kWh/100 km |
Omschrijving
Opties
| airco (automatisch) |
| cruise control adaptief |
| in hoogte verstelbare bestuurdersstoel met lendensteun |
| in hoogte verstelbare passagiersstoel |
| LED koplampen |
| Noir Etoilé |
| parkeersensoren aan de vóór-, achterzijde en zijkant |
| verwarmbare voorstoelen |
| zijschuifdeur rechts |
| 22 kW lader |
| achteruitrijcamera |
| alarm klasse 1(startblokkering) |
| Anti Blokkeer Systeem |
| Anti doorSlip Regeling |
| Apple Carplay/Android Auto |
| armsteun voor |
| Autonomous Emergency Braking |
| bandenspanningscontrolesysteem |
| bestuurdersairbag |
| Betimmering vloer + wand/lat (grijs) |
| Blind Spot Warning |
| Bluetooth telefoonvoorbereiding |
| buitenspiegels elektrisch inklapbaar |
| buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar |
| buitenspiegels in andere kleur |
| Bumperpaneel 5-traans zwart |
| bumpers in carrosseriekleur |
| camerabeeld in binnenspiegel |
| chroom delen interieur |
| connected services |
| DAB ontvanger |
| dimlichten automatisch |
| Draadloze oplader voor smartphone |
| EASY LINK navigatiesysteem met kaart Europa en live verkeersinformatie |
| elektrische ramen voor |
| Elektronisch Stabiliteits Programma |
| grootlichtassistent |
| hoofd airbag(s) voor |
| Instructieboekjes aanwezig |
| keyless entry/start |
| LED dagrijverlichting |
| lederen stuurwiel |
| mistlampen voor adaptief |
| multifunctioneel dak |
| multimedia scherm klein |
| multimedia-voorbereiding |
| Onderhoudsboekje (digitaal) |
| oplaadmogelijkheid |
| passagiersairbag |
| rear cross traffic alert |
| regensensor |
| rijstrooksensor met correctie |
| Rookvrij |
| Sidebars RVS zwart |
| Stoelhoezen kunstleder |
| Trekhaak vast zwanenhals 13-polige set |
| tussenschot volledig |
| verkeersbord detectie |
| vermoeidheids herkenning |
| Verwarmbaar stuurwiel |
| verwarmde voorruit |
| volledig digitaal instrumentenpaneel |
| Volledige dealeronderhoudshistorie beschikbaar |
| warmtewerend glas |
| zij airbag(s) voor |




