Voorraad nieuw en occasions




















































































Renault Kangoo
E-Tech Advance L2 DC 44 kWh
- Bedrijfswagen
- achterbank 3-persoons
- achterbank neerklapbaar
- achteruitrijcamera
- airco (automatisch)
- Apple Carplay/Android Auto
- bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- cruise control
- extra getint glas
- LED koplampen
- lendesteunen (verstelbaar)
- lichtmetalen velgen 16"
- metaalkleur
Terug naar overzicht 67x bekeken
Specificaties
| Kenteken | NL V-11-PLG |
|---|---|
| Carrosserie | Gesloten bestelwagen |
| Bouwjaar | 2026 |
| Kleur | Noir Etoile (GNE) |
|---|---|
| Brandstof | Elektrisch |
| Energielabel | Onbekend |
| Transmissie | Automaat |
|---|---|
| Bekleding | Stof |
| Aantal deuren | 5 |
| Acceleratie | 11,6 s |
|---|---|
| BTW/Marge regeling | BTW is aftrekbaar |
| Datum deel 1a | 11-05-2026 |
| Gewicht | 1810 Kg |
|---|---|
| Koppel | 245 Nm |
| Onderhoudsboekjes | Dealer onderhouden |
| Vermogen | 122 pk (90 kw) |
|---|
Elektrische specificaties
| Actieradius tot | 261 km |
|---|---|
| Accucapaciteit | 44 kWh |
| Laadvermogen | 11 kW |
| Snellaadvermogen | 80 kW |
| Gemiddeld verbruik | 21 kWh/100 km |
Omschrijving
Opties
| achterbank 3-persoons |
| achterbank neerklapbaar |
| achteruitrijcamera |
| airco (automatisch) |
| Apple Carplay/Android Auto |
| bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar |
| cruise control |
| extra getint glas |
| LED koplampen |
| lendesteunen (verstelbaar) |
| lichtmetalen velgen 16" |
| metaalkleur |
| navigatiesysteem full map |
| oplaadmogelijkheid |
| Parkeer pakket |
| parkeersensor achter |
| parkeersensor voor |
| passagiersstoel in hoogte verstelbaar |
| voorstoelen verwarmd |
| zijschuifdeur links |
| zijschuifdeur rechts |
| 22 kW lader |
| achteruitrij assistent |
| alarm klasse 1(startblokkering) |
| Anti Blokkeer Systeem |
| Anti doorSlip Regeling |
| armsteun voor |
| Autonomous Emergency Braking |
| bandenspanningscontrolesysteem |
| bestuurdersairbag |
| Bluetooth telefoonvoorbereiding |
| buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar |
| connected services |
| DAB ontvanger |
| dimlichten automatisch |
| dodehoek detectie |
| elektrische ramen voor |
| Elektronisch Stabiliteits Programma |
| hoofd airbag(s) voor |
| Instructieboekjes aanwezig |
| keyless entry/start |
| LED dagrijverlichting |
| mistlampen voor adaptief |
| multimedia scherm klein |
| multimedia-voorbereiding |
| Onderhoudsboekje (digitaal) |
| passagiersairbag |
| regensensor |
| rijstrooksensor met correctie |
| Rookvrij |
| stuur kunstleder |
| Technische inspectie |
| tussenschot volledig |
| verkeersbord detectie |
| vermoeidheids herkenning |
| volledig digitaal instrumentenpaneel |
| Volledige dealeronderhoudshistorie beschikbaar |
| warmtewerend glas |
| zij airbag(s) voor |



