Voorraad nieuw en occasions
























































































Hyundai IONIQ
Premium EV 38 kWh
- achterbank verwarmd
- airco (automatisch)
- Apple Carplay/Android Auto
- kunstlederen bekleding
- lichtmetalen velgen 16"
- navigatiesysteem full map
- voorstoelen verwarmd
- warmtepomp
Terug naar overzicht 11x bekeken
Specificaties
| Kenteken | NL K-506-ZN |
|---|---|
| Carrosserie | Hatchback |
| Bouwjaar | 2021 |
| Kleur | Iron Gray Metallic (YT3) |
|---|---|
| Brandstof | Elektrisch |
| Energielabel | A |
| Transmissie | Automaat |
|---|---|
| Bekleding | Kunstleer |
| Aantal deuren | 5 |
| Acceleratie | 9,9 s |
|---|---|
| BTW/Marge regeling | BTW is aftrekbaar |
| Datum deel 1a | 02-11-2021 |
| Gewicht | 1502 Kg |
|---|---|
| Koppel | 295 Nm |
| Vermogen | 136 pk (100 kw) |
Elektrische specificaties
| Actieradius tot | 294 km |
|---|---|
| Accucapaciteit | 38 kWh |
| Laadvermogen | 7 kW |
| Snellaadvermogen | 100 kW |
| Gemiddeld verbruik | 13 kWh/100 km |
Omschrijving
Opties
| achterbank verwarmd |
| airco (automatisch) |
| Apple Carplay/Android Auto |
| kunstlederen bekleding |
| lichtmetalen velgen 16" |
| navigatiesysteem full map |
| voorstoelen verwarmd |
| warmtepomp |
| achterbank in delen neerklapbaar |
| achteruitrijcamera |
| alarm klasse 1(startblokkering) |
| Anti Blokkeer Systeem |
| Anti doorSlip Regeling |
| audio installatie premium |
| Autonomous Emergency Braking |
| bandenspanningscontrolesysteem |
| bestuurdersairbag |
| bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar |
| binnenspiegel automatisch dimmend |
| Bluetooth telefoonvoorbereiding |
| boordcomputer |
| bots waarschuwing systeem |
| buitenspiegels elektrisch inklapbaar |
| buitenspiegels elektrisch verstelbaar |
| buitenspiegels met verlichting |
| buitenspiegels verwarmbaar |
| chroom delen exterieur |
| connected services |
| cruise control adaptief met Stop&Go |
| DAB ontvanger |
| dimlichten automatisch |
| dodehoek detectie |
| draadloze telefoonlader |
| elektrisch verstelb. bestuurdersstoel met geheugen |
| elektrische ramen achter |
| elektrische ramen voor |
| Elektronisch Stabiliteits Programma |
| grootlichtassistent |
| hill hold functie |
| hoofd airbag(s) achter |
| hoofd airbag(s) voor |
| keyless entry |
| keyless start |
| knie airbag(s) |
| LED achterlichten |
| LED dagrijverlichting |
| LED koplampen |
| lederen stuurwiel |
| lendesteunen (verstelbaar) |
| multimedia-voorbereiding |
| oplaadmogelijkheid |
| parkeersensor achter |
| parkeersensor voor |
| passagiersairbag |
| passagiersstoel in hoogte verstelbaar |
| regensensor |
| rijstrooksensor met correctie |
| schakelmogelijkheid aan stuurwiel |
| spraakbediening |
| stoel ventilatie voor |
| stuur verstelbaar |
| stuurwiel multifunctioneel |
| stuurwiel verwarmd |
| verkeersbord detectie |
| vermoeidheids herkenning |
| volledig digitaal instrumentenpaneel |
| zij airbag(s) voor |



